Wiosenne przyspieszenie Navireo

Startuje promocja modułu Szybka sprzedaż. Od 5 do 30 kwietnia 2017 można go kupić w atrakcyjnej cenie.

Moduł Szybka sprzedaż w Navireo to: sprawna obsługa klientów detalicznych, wygodna praca sprzedawców w pojedynczych sklepach i sieciach, jedno- i wielostanowiskowych, a także w punktach gastronomicznych, współpraca z ekranami dotykowymi, drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, wagami elektronicznymi, a także integracja z modułami handlowymi w systemie.

Cena promocyjna: 550 zł netto.

Dowiedz się więcej o Szybkiej sprzedaży w Navireo.

Poznaj możliwości modułu Szybka sprzedaż.


NNavireo wspiera rozwój dziecięcej kreatywnościArtyzan – dystrybutor koncepcyjnych zabawek i franczyzodawca marki Kreatywne Maluchy – rozwija działalność i integruje zarządzanie siecią dzięki wdrożeniu Navireo. System umożliwia m.in. centralne zarządzanie informacjami, prowadzenie odrębnej polityki cenowej w poszczególnych punktach sprzedaży, w tym obniżek i wyprzedaży. – Dzięki Navireo zyskaliśmy pełne wsparcie w zarządzaniu firmą oraz indywidualne rozwiązania dla poszczególnych działów, a nawet konkretnych użytkowników. Zintegrowaliśmy wszystkie placówki oraz działy w jednym spójnym systemie. – mówi Marcin Skwarek, właściciel firmy Artyzan – Dzięki stałemu dostępowi do informacji możemy natychmiast reagować na zmieniające się warunki biznesowe czy niepokojące zjawiska – dodaje Marcin Skwarek.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Navireo wspiera ekspansję polskiej żywności na europejskich rynkachSpecjalizująca się w eksporcie żywności na rynki UE, w szczególności do Wielkiej Brytanii, Spiżarnia zautomatyzowała wiele powtarzalnych i pracochłonnych czynności. W ten sposób zaoszczędziła około 20 proc. łącznego czasu pracy. Firma zyskała większą wydajność i zdecydowanie lepszą organizację działania. Usprawniła i zintegrowała zarządzanie różnymi działami, w tym sprzedaży, zakupów, przyjęć, magazynu, rozliczeń czy nadzoru zarządu. Dodatkowo wdrożyła stworzone na zamówienie rozszerzenia uwzględniające specyficzne potrzeby przedsiębiorstwa.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Ekspansja BADURY ze wsparciem Navireo

kwadratBADURA – jeden z największych producentów obuwia w Polsce – rozwija sieć swoich salonów, wykorzystując Navireo. System został właśnie wdrożony w nowo otwartym salonie w Pradze. To pierwszy zagraniczny sklep doskonale znanej na rodzimym rynku marki i początek ekspansji sieci poza krajem. Czeska placówka dołącza do grona ponad 50 salonów firmowych już obsługiwanych przez Navireo.

Wraz z rozwojem sieci handlowej BADURA przeprowadzane są kolejne wdrożenia. System jest rozbudowywany nie tylko o kolejne licencje, ale również o dedykowane rozwiązania, możliwe do realizacji dzięki otwartości Navireo na modyfikacje, m.in. interfejs użytkownika w językach obcych, np. czeskim, czy automatyczne rozliczanie rozrachunków i przeksięgowania dotyczące importu danych rozliczeniowych od pośredników takich jak DHL, PayU itd. Stworzono też dedykowany moduł rabatowania towarów, specjalne rozwiązanie umożliwiające identyfikowanie klienta oraz liczne raporty wspomagające pracę działów sprzedaży i księgowości.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Słynne krówki ze wsparciem Navireo

Spółdzielnia PokójZnana w całym kraju i za granicą, m.in. ze swoich słynnych „krówek”, Spółdzielnia „POKÓJ” wdrożyła Navireo. System usprawnił zarządzanie zakładem pracy chronionej, szczególnie w obszarze kadrowo-płacowym. Spółdzielnia potrzebowała nowoczesnego rozwiązania, które wspomogłoby obsługę firmy, szczególnie w obszarze kadrowo-płacowym, i na bieżąco uwzględniało zmieniające się przepisy prawne. Specyfika rozliczeń obowiązujących w zakładzie pracy chronionej, a także konieczność obsługi rozliczeń związanych z udziałami pracowników w spółdzielni wywołała potrzebę wdrożenia otwartego i elastycznego oprogramowania, które można dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa. Po analizie dostępnych na rynku rozwiązań Spółdzielnia „POKÓJ” zdecydowała się właśnie na Navireo.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Promocja! Retail Happy Week!

Promocja! Retail Happy Week! W dniach 27-31 lipca br. moduł Szybka sprzedaż jest dostępny w promocyjnej cenie 550 zł netto (cena standardowa to 800 zł netto). Moduł zapewnia szybką i wygodną obsługę klientów detalicznych. Sprawdza się w różnego rodzaju sklepach (pojedynczych lub sieciowych, jedno- i wielostanowiskowych), a także w punktach gastronomicznych. Współpracuje z ekranami dotykowymi oraz wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.). Umożliwia nie tylko sprawną obsługę klientów, ale również zarządzanie asortymentem i personelem. Prosty, przejrzysty interfejs użytkownika maksymalnie upraszcza pracę, a pełna integracja z innymi modułami handlowymi pozwala na szybką wymianę zgromadzonych w systemie informacji (o towarach, cenach czy kontrahentach).

Zamówienia można składać w sieci Partnerów na terenie całego kraju.
Więcej o Szybkiej sprzedaży.

Poznaj możliwości Navireo Szybka Sprzedaż – zobacz film:


kolekcja_renbutPolski producent obuwia dziecięcego i młodzieżowego – RenBut – wdrożył Navireo. Przedsiębiorstwo zintegrowało zarządzanie i ulepszyło funkcjonowanie poszczególnych działów. Dzięki Navireo wprowadzono nowy, ujednolicony system symboliki produktów, w tym nowe narzędzia umożliwiające łatwe posługiwanie się numerami, kolorami i modelami obuwia. Usprawniono obieg informacji na linii przedstawiciele handlowi – dział sprzedaży – produkcja, w efekcie czego firma może szybciej realizować zamówienia oraz trafniej przygotowywać plany produkcyjne. Udoskonalono operacje magazynowe i inwentaryzacje, m.in. poprzez stworzenie specjalnych arkuszy inwentaryzacyjnych, uwzględniających specyfikę działalności przedsiębiorstwa. Navireo posiada rekomendacje firm z branży odzieżowej. Wykorzystują go z powodzeniem m.in.: Badura, Eva Minge Design, Ptak Moda, Volcano.

Pełny opis wdrożenia tutaj


przetwórstwo_ziemniaczane_puree_Navireo
SOLAN – producent wyrobów na bazie suszu ziemniaczanego, dystrybuowanych na całym świecie – wdrożył Navireo. Oprogramowanie zorganizowało kluczowe dla firmy z rynku FMCG obszary działalności, takie jak produkcja, sprzedaż i gospodarka magazynowa, zakupy, a także księgowość i finanse. SOLAN unowocześnił i usprawnił zarządzanie całym przedsiębiorstwem. Dzięki zintegrowaniu i zwiększeniu efektywności poszczególnych działów firma może się rozwijać, produkować dostosowane do potrzeb odbiorców wyroby i dystrybuować je w dowolne miejsce na świecie. Navireo umożliwia m.in. generowanie własnych zestawień finansowych, uwzględniających specyfikę działalności produkcyjnej. Dzięki zautomatyzowaniu procesu księgowania dokumentów na rozbudowanym planie kont księgowych przedsiębiorstwo może w łatwy sposób kontrolować i analizować koszty produkcji poszczególnych grup produktów oraz ich sprzedaż.


markus-aktualnosci.Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu Markus, będące członkiem grupy Multifood, rozwija się i zwiększa swoją konkurencyjność z pomocą Navireo. System wspomaga pracę działu handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży mięsnej. Ułatwia tworzenie dokumentów i skraca czas pracy. Usprawnia proces rozbioru mięsa według zdefiniowanych składników oraz automatyzuje tworzenie odpowiednich dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych. Firma zyskała także szereg rozwiązań poprawiających zarządzanie finansami i zwiększających wydajność pracy działu księgowości.

Pełny opis wdrożenia tutaj


Ptak Moda wdrożył NavireoRozwiązanie wykorzystuje m.in. mobilne weryfikatory cen, automatyzuje proces przyjęć towarowych i obsługuje internetową platformę sprzedażową. Ptak Moda należy do grupy Ptak Holding i jest największym w Europie showroomem z odzieżą polskich i zagranicznych producentów. Usytuowany jest w sercu głównego ośrodka eksportu krajowej odzieży Ptak Fashion City w Rzgowie koło Łodzi. Navireo wykorzystują już także inne duże firmy z branży modowo-odzieżowej, m.in.: Eva Minge Design, Volcano i Badura.